Opis wersji programu AgentM6

Wersja START - wersja jednostanowiskowa przeznaczona dla małych multiagencji

Wersja zawiera podstawowe funkcje programu i umożliwia wprowadzenie i rozliczanie prowizji tylko dla jednego agenta. W dowolnym momencie można zmienić wersję na wyższą PRO lub NET dopłacając różnicę w cenie, można także przenieść dane na serwer zewnętrzny - ONLINE przechodząc na opłatę abonamentową.
Dane zapisywane są na komputerze użytkownika w katalogu programu (domyślnie dysk C:/AgentM6)

 

Wersja PRO - pełnofunkcjonalna wersja jednostanowiskowa z możliwością wprowadzenia dowolnej ilości użytkowników - agentów

W dowolnym momencie można zmienić wersję na wyższą  NET dopłacając różnicę w cenie, można także przenieść dane na serwer zewnętrzny - ONLINE przechodząc na opłatę abonamentową.
Dane zapisywane są na komputerze użytkownika w katalogu programu (domyślnie dysk C:/AgentM6)

 

Wersja NET - pełnofunkcjonalna wersja wielostanowiskowa pracująca w sieci lokalnej (dowolna liczba komputerów w jednym biurze)

Oprócz programu AgentM6 na jednym z komputerów w biurze instaluje się dodatkowy program serwerowy. W przypadku tej wersji dane wprowadzane na komputerze A będą widoczne na pozostałych komputerach B,C,D itd. i odwrotnie. Użytkownikom można odbierać dostęp do danych (np. aby nie widzieli klientów/polis wprowadzonych przez innych agentów). Dane można przenieść na serwer zewnętrzny - ONLINE przechodząc na opłatę abonamentową.
Dane przechowywane są na komputerze użytkownika w katalogu serwera  (domyślnie C:/AgentM6serwer)

 

Wersja ONLINE - pełnofunkcjonalna wersja wielostanowiskowa z bazą przechowywaną na serwerze zewnętrznym

Dostęp do bazy odbywa się z dowolnej lokalizacji przez Internet. Z tej wersji może korzystać dowolna liczba użytkowników wnoszących miesięczną opłatę abonamentową za utrzymanie serwera. Dane wprowadzane na komputerze użytkownika A będą widoczne na komputerach pozostałych użytkowników B,C,D itd. i odwrotnie. Użytkownikom można odbierać dostęp do danych (np. aby nie widzieli klientów/polis wprowadzonych przez innych agentów). Technologia przetwarzania danych w wersji ONLINE umożliwia szybkie pobieranie, wyszukiwanie i filtrowanie nawet gdy w bazie jest kilkaset tysięcy polis, obok ilości danych prędkość działania programu zależna jest od szybkości łącza internetowego uzytkownika. 
Dane będa przechowywane na serwerach firmy OKTAWAVE
i wymagają podpisania umowy powierzenia danych osobowych (szerszy opis w funkcjach RODO). Oktawave jest polskim dostawcą usług chmurowych, posiadającym wymagane certyfikaty dotyczące bezpieczeństwa z serwerownią zlokalizowaną w Warszawie. Więcej informacji o certyfikatach bezpieczeństwa, zgodności z RODO i komunikatami KNF dostępne jest na stronie https://oktawave.com/pl/firma/informacje-prawne

 

Sprawdź wydajność programu w wersji ONLINE z bazą testową zawierająca 10 tysięcy klientów i 20 tysięcy polis. 

 
 

Wybierz wersję programu

Przetestuj program z bazą na swoim komputerze - odpowiednik wersji PRO, lub na zewnętrznej bazie testowej - odpowiednik wersji ONLINE.

Wymagania: AgentM6 w każdej wersji wymaga instalacji w systemie Windows. Praca na macOS jest możliwa przy użyciu dodatkowego programu:  więcej o macOS

 1. Zamówienie, dostawa i płatność za program:

Aby zamówić program wypełnij formularz zamówieniowy
Otrzymasz fakturę proforma a po jej opłaceniu na podany w zamówieniu adres email otrzymasz fakturę VAT i pliki instalacyjne programu wraz z licencją do jego zarejestrowania. 

 2. Aktualizacje programu

Użytkownicy wersji ONLINE nie ponoszą dodatkowych kosztów aktualizacji - są one wliczone w miesięczną opłatę abonamentową.
Użytkownicy wersji START, PRO i NET przy zakupie programu otrzymują roczny dostęp do aktualizacji. Po tym okresie można wykupić kolejny roczny dostęp do aktualizacji w cenie 129PLN. Wykupienie dostępu nie jest obligatoryjne. 

Aby przedłużyć dostęp do aktualizacji na kolejny rok czasu wpłać 129PLN na konto:
m6 Soft Plus
ul. Chabrów 35/1
45-221 Opole
26 1140 2004 0000 3102 4232 3500
W tytule przelewu wpisując nazwę firmy oraz numer telefonu kontaktowego

 3. Opłaty za SMS, email

Wpłaty zasilające konto SMS i email prosimy dokonywać na numer konta:
m6 Soft Plus 
ul. Chabrów 35/1 
45-221 Opole 76 
76 1140 2004 0000 3502 4346 5646
W tytule przelewu wpisując nazwę firmy oraz numer telefonu kontaktowego

przy wpłacie do 199PLN koszt pojedynczego SMS to 29gr
przy wpłacie od 200PLN do 499PLN koszt pojedynczego SMS to 24gr
przy wpłacie 500PLN lub więcej koszt pojedynczego SMS to 19gr
Pojedynczy SMS to maksymalnie 160 znaków bez znaków polskich.
Wiadomości dłuższe niż pojedynczy SMS, w celu wyświetlenia ich na telefonie jako jedna wiadomość, 
wymagają łącznika składającego się z 7 znaków w każdym SMS co pozostawia 153 znaki do użycia.
Znaki inne niż cyfry, litery i spacja mogą zostać rozliczone przez operatora jako kilka znaków. 


Kosz wysyłki jednej wiadomości email wynosi 1gr.